Vuosi on alkanut mielenkiintoisissa tunnelmissa. Keskiviikkona 2.1 astuin ensimmäistä kertaa SSU:n toimiston ovesta sisään seuran työntekijänä. Vaikka toisaalta olen ihan uuden asian äärellä, niin toisaalta hyppääminen seuran rivistöön on tapahtunut hyvin sujuvasti. Monen Teistä kanssa olemme tehneet yhteistyötä pitkään ja mieltäni on lämmittänyt kannustavat viestit, joita olen Teiltä jo tähän mennessä saanut. Osa on ehtinyt käydä minua jo täällä toimistolla tervehtimässä, joten ei voi muuta sanoa kuin että minut on otettu erittäin hyvin vastaan! Kiitos siitä! 

Tulemme järjestämään lähitulevaisuudessa avoimien ovien päivän toimistolla. Tervetuloa tutustumaan ja vaihtamaan kuulumisia kahvikupin ääressä. Tiedotamme pikimmiten, koska tilaisuus järjestetään, joten seuratkaa SSU:n eri kanavia aktiivisesti. Tänne voi toki tulla koska vaan toimiston aukioloaikojen puitteissa! 

Tsemppiä uuteen vuoteen kaikille!

Tanja Hietikko
Toiminnanjohtaja
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
044 231 5161